30.01.2023 11:35
Черговий візит делегації з Розвадівської громади до гміни Богухвали (Польща)
![63d7db70379e0__20230128_143439.jpg 63d7db70379e0__20230128_143439.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/258/73099/63d7db70379e0__20230128_143439.jpg)
В рамках Програми транскордонного співробітництва “PL-BU-UA 2014-2020″ 28 січня у складі 30 учасників з черговим Візитом Розвадівська громада відвідала гміну Богухвала (Польща). Українська коляда лунала в Польщі за участі Колективів «Вишиванка» Народного дому с.Верин, «Тріо Вільні» Народного дому с.Крупське, Народний аматорський ансамбль родини «Мелешко» с.Київець.
Проводили майстер-класи:
-виготовлення прикрас для виставкових цілей - декоративне використання мистецтва - під час воркшопів учасники розписували еко-сумки з Майстринею Танею Болехан;
-майстер-клас з живопису-учасники малювали фарбами, навчилися змішувати кольори, розписували керамічно-глиняні ангелики з Майстринею Оленою Говикович.
Висловлюємо щиру подяку нашим партнерам з Богухвали (Польща) за теплий прийом і гарний настрій.
Поїздка відбулась за фінансової підтримки Європейського Союзу
![63d7daf816233.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/258/99875/63d7daf816233.jpg)
![63d7daff1b266.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/258/99876/63d7daff1b266.jpg)
![63d7db06616de.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/258/99877/63d7db06616de.jpg)
![63d7db11e7c81.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/258/99878/63d7db11e7c81.jpg)
![63d7db15b1acc.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/258/99879/63d7db15b1acc.jpg)
![63d7db196c167.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/258/99880/63d7db196c167.jpg)
![63d7db21afb7b.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/258/99881/63d7db21afb7b.jpg)
![63d7db2a2b476.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/258/99882/63d7db2a2b476.jpg)
![63d7db331e578.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/258/99883/63d7db331e578.jpg)
![63d7db37e28c0.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/258/99884/63d7db37e28c0.jpg)