19.07.2024 14:08
Молодь громади запрошується до участі в форумі #НЕФОРМАТ 2024
![669f8fac3653d__449924319_783167003970425_1976266042145223992_n.jpg 669f8fac3653d__449924319_783167003970425_1976266042145223992_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/258/262087/669f8fac3653d__449924319_783167003970425_1976266042145223992_n.jpg)
Управління молоді та спорту Львівської ОДА спільно з Львівським обласним молодіжним центром за підтримки дитячого фонду ООН (Юнісеф) організовує ювілейний Форум #НЕФОРМАТ 2024, який щорічно стає платформою для обміну досвідом та ідеями.
Мета форуму - змотивувати молодь Львівської області до створення власних ініціатив та молодіжного активізму, шляхом організації серії мотиваційних, навчальних тренінгів та панельних дискусій для молоді та молодіжних працівників.
Цільова аудиторія - представники молодіжних рад, молодіжних центрів/просторів, учнівського самоврядування, громадських організацій, активні школярі та студенти ВНЗ, а також молодіжні працівники.
Форум відбуватиметься у Львові 28 липня з 9:00 до 19:30 год на !FESTrepublic, вул. Старознесенська, 24-26. Участь у форумі безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням: https://forms.gle/PhdYg2GTmMHKvJ1CA. Дедлайн - 23 липня.
Посилання на анонс форуму на офіційних сторінках Львівського обласного молодіжного центру за посиланням:
- https://www.instagram.com/p/C84mJE4tRYo/?utm_source=ig_web_cop y_link&igsh=MzRlODBiNWFlZA (Instagram);
- https://www.facebook.com/share/pUkJ7aQ7N1xVo3UR/ (Facebook);
- https://t.me/opportunityforyouthlviv/2034 (Telegram).