Львівська область, Стрийський район

21.05.2024 12:40

СКК "Крупсько"- вчергове тріумфує у кубку "Пролісок-2024"!

⚽️🏆СКК "Крупсько"- вчергове тріумфує у кубку "Пролісок-2024"!

В цьому році у фіналі "Проліска" нас очікувало дербі Розвадівської громади Крупсько - Розвадів, але інтрига протрималась лише до кінця першого тайму, до поки свою ігрову перевагу команда з Крупська не втілила у забитий гол.

Після розіграшу штрафного відзначився Святослав Нога. Незважаючи на тотальне домінування суперника, розвадівчани все ж знайшли свій момент одразу після пропущеного голу, зусиллями свого нападника могли зрівнювати рахунок, але важкий м'яч після рекошету, парирував молодий голкіпер Крупська.

На старті другої половини Розвадів став більш сміливіший та почав більш активну гру на половині поля суперника, команди обмінялись гольовими моментами, спочатку нападник Крупська не реалізував вихід віч-на-віч з воротарем, а вже через хвилину таким ж моментом не скористався і нападник з Розвадова.

У середині другого тайму Святослав Нога оформив дубль та остаточно вбив інтригу, під завісу поєдинку Тарас Нога поставив фінальну, жирну крапку, довівши рахунок до розгромного 3:0.

🏆СКК "КРУПСЬКО" - ВОЛОДАР КУБКА "ПРОЛІСОК 2024"

До слова, це вже 8-й трофей Крупська у цьому турнірі та за останні 6-ть років проведення кубку "Пролісок", крупаки 5-ть разів перемагали, молодці хлопці!

👏Бажаємо нашим хлопцям з Крупська та Розвадова подальших успіхів вже у чемпіонаті, пам'ятайте, основна перемога чекає нас всіх попереду!