Розвадівська територіальна громада

Львівська область, Стрийський район

28.02.2024 10:39

«єРобота»: урядовим проєктом охоплено майже 2100 бізнесів

65def2e8d711d__ЧЕРГОВА-СЕСІЯ-РОЗВАДІВСЬКОЇ-СІЛЬСЬКОЇ-РАДИ-(2).png

Підрозділи Львівської обласної служби зайнятості продовжують реалізацію і супровід урядової ініціативи «єРобота», у рамках якої діють дві програми «Власна справа» та «Грант для ветеранів та їх подружжя». Їхня мета – фінансово підтримати тих, хто прагне започаткувати бізнес або готовий його розширювати та створювати нові робочі місця.

За програмою «Власна справа», а це виплата коштів у розмірі від 50 до 250 тис. грн, розгляд бізнес-планів 79 заявників з нашої області цього року завершився позитивними рішеннями. Зокрема 53 приватні підприємці будуть масштабувати ресторанний бізнес, наростять послуги у сфері торгівлі, освіти, стоматології, ІТ- індустрії, монтажу водопровідних мереж і систем опалення тощо.

Завдяки участі в проєкті 11 юридичних осіб матимуть змогу збільшити виробництво кузовів і причепів, бетонних виробів, а також обсяги спорудження житлових та офісних будівель, вирощування зернових і бобових культур та ін. А для 15 початківців кошти мікрогранту слугуватимуть стартовим капіталом для відкриття торговельних закладів, ресторанів, салону з ремонту побутових приладів, майстерні з обслуговування автотранспортних засобів, цеху з виготовлення одягу тощо. Відповідно в області заплановано створити 161 робоче місце.

Загалом від липня 2022 року до сьогодні (27.02.2024 року) грантовим проєктом у регіоні охоплено 2078 представників мікро- та малого підприємництва.

Загальна сума інвестованих у бізнес коштів склала 492 млн грн, що забезпечить створення на Львівщині 4496 робочих місць.

Окрім того, 39 учасників бойових дій або членів сімей захисників з нашої області скористалися програмою «Грант для ветеранів та їх подружжя», у рамках якої на відкриття або розбудову бізнесу передбачені кошти у розмірі від 250 тис. грн до 1 млн грн. Учасники цього проєкту створять 74 робочих місця у таких сферах як медицина, організація дозвілля, приготування та доставлення готових страв на замовлення клієнтів, надання автотранспортних послуг, виробництво виробів з деревини та ін. Загальна сума грантової допомоги ветеранському бізнесу сягнула понад 16 млн грн.

Подати заявку для участі у програмах урядового проєкту «єРобота» можна через портал «Дія» (https://bit.ly/3Wcsg43 ). Консультації з цього питання надаються у підрозділах обласної служби зайнятості (контакти – за посиланням http://surl.li/jpvpt) та за тел.: +380966825183. Подробиці – https://bit.ly/3AU90ic
                 

                                                                                                                                                     Львівський обласний центр зайнятості