Логотип

Розвадівська територіальна громада

Львівська область, Стрийський район

15.02.2024 12:50

За ініціативи управління туризму та курортів ЛОДА спільно із Міністерством цифрової трансформації України було створено освітній серіал для платформи Дія.Освіта «Безбар'єрність у галузі гостинності»

65cdfb4b3bf7b__ЧЕРГОВА-СЕСІЯ-РОЗВАДІВСЬКОЇ-СІЛЬСЬКОЇ-РАДИ-(11).png

В Україні налічується близько 3 мільйонів людей з інвалідністю. Серед них громадяни, що пересуваються на кріслах колісних, мають порушення слуху, зору. Для їхнього комфортного відпочинку та дозвілля, підприємці та представники сфери туризму мають володіти спеціальними навичками комунікації.

За ініціативи управління туризму та курортів ЛОДА спільно із Міністерством цифрової трансформації України було створено освітній серіал для платформи Дія.Освіта «Безбар'єрність у галузі гостинності».

Серіал розповідає про коректну комунікацію та взаємодію, архітектурну доступність, інклюзивні туристичні пропозиції та особливості проведення екскурсій для туристів із ПТСР.

З огляду на вище зазначене, просимо вас забезпечити проходження серіалу відповідальними особами за туризм у вашій громаді, проінформувати представників сфери гостинності, туристичної індустрії та поширити інформацію у соцмережах та веб ресурсах.

Переглянути освітній серіал можна за посиланням — https://osvita.diia.gov.ua/courses/accessibility-in-the-field-of-hospitality